Графік роботи

Прийом дзвінків за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день
Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.
Графік у святкові дні:
Київ:
31.12.21 – 04.01.22 – вихідні
06.01.22 – скорочений день до 14:00
07.01.22 – 09.01.22 – вихідні
Китай:
21.01.22-16.02.22 – китайський Новий рік, склад закритий

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта

Засновник інтернет-магазину Алібаба в Україні: про що говорив з українцями відомий мільярдер?

Алібаба в Україні: про що говорив з українцями Джека Ма ?

Відомий китайський АліБаба інтернет магазин славиться великою різноманітністю товарів для різних категорій споживачів. За допомогою зручного ресурсу споживачі з усього світу можуть вибрати для себе якісний одяг, взуття, побутові товари, автомобільні аксесуари, гаджети і техніку. Зручний сайт магазину активно співпрацює з користувача з України.
Не так давно, засновник компанії Алибаба Джек Ма відвідав Україну для участі в Китайському міжнародному економічному форумі. Метою візиту засновника інтернет-магазину стало просування перспективних стратегій розвитку китайського ресурсу на українському ринку. Сайт Алибаба Україна активно працює як для оптових, так і для приватних клієнтів.

Чим запам’ятався українцям візит Джека Ма?

Джек Ма продуктивно провів час на території української держави. Він встиг не тільки на економічний форум, а й зумів провести кілька корисних лекцій для студентів в Харкові і Києві. Оскільки сайт магазину АліБаба російською функціонує досить давно, молоді фахівці всерйоз зацікавилися історією і шляхом становлення китайського бізнесмена.
Минулий форум також зарекомендував Джека Ма як активного та цікавого спікера. Він розповів не тільки про сайт АліБаба, але і дав свої персональні рекомендації щодо стимулювання розвитку приватного бізнесу на території України. Так, бізнесмен наголосив на необхідності підвищення ступеня довіри до приватних підприємців. За його словами, Україна може поставити абсолютно нові тенденції в секторі за допомогою розвитку чотирьох основних показників. До них бізнесмен відніс логістику, платежі, інтернет-покупки і самих підприємців, які бажають заробити на alibaba Україна.

Засновник великого китайського інтернет-магазину зазначив, що великі компанії можуть заробити відчутний прибуток, але тільки в тому випадку, якщо виявлять велику відповідальність по відношенню до потенційних закупникам і споживачам. Для реалізації цього завдання варто приділити увагу підвищенню комфорту при оформленні онлайн замовлень, а також забезпечення оптимальних умов для самих працівників. Так, доставка з АліБаба раьотает по всьому світу і щодня відпрацьовує кілька тисяч звичайних замовлень, проте без компетентних менеджерів і логістичної групи подібний розвиток стало б просто неможливим. Інвестувати варто перш за все саме в відповідальних співробітників, а не в саму продукцію. Така стратегія розвитку колись допомогла йому запустити один з найбільш розвиваються інтернет-магазинів в Китаї.

Джек Ма не забув високо виділити українських бізнесменів і звичайних людей. За його словами, українські споживачі точно знають, що і як купувати на alibaba, щоб залишитися в відчутному виграші. Він додав, що китайського-українські відносини в торговому плані також продовжують стрімко розвиватися. Надалі, в Україні можуть бути запрошені інші колеги Ма, які допоможуть місцевим бізнес-сектору впровадити найбільш перспективні і цікаві продукти.
За словами підприємця, йому подобається активно працювати по 6 днів на тиждень з 9 ранку до 9 вечора. Така залученість постійно приносить свої плоди. Так, завдяки його відданості своїй справі, купити на АліБаба можна товари громадського споживання. Пряма співпраця з постачальниками і самими виробниками дозволяє встановити найбільш грамотну цінову політику і виключити позбавлення непорозуміння.

Як замовити з АліБаба в Україні?
Зручність формування віртуальних замовлень – ось головна перевага, яку відзначив сам Ма. Будь-який український споживач міг запитати у нього, як купити на АліБаба більш вигідні позиції і не боятися розлогого відповіді. Бізнесмен із задоволенням поділився особистим досвідом не тільки з колегами, але і звичайними споживачами і молодими фахівцями, які також зацікавлені в подальшому розвитку на ринку приватного бізнесу України.

Також дивіться:

Залишити заявку