Графік роботи

Прийом дзвінків за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день
Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта
Способи оформлення замовлень:

Зробити запит на прорахунок викупу і доставки з Алибаба

Тарифи, терміни, умови оплати, знижки% і ін. Розраховуються для кожного замовлення ІНДИВІДУАЛЬНО.

Увага, терміни можуть змінюватися через непередбачені перевірок на митниці, погодних умов або святкових днів.

Заповнити бланк замовлення з Алибаба

Якщо у Вас в замовленні багато товарів, більш зручним і швидким способом для оформлення замовлення буде заповнення бланка. Приклад правильного оформлення зазначений в першій позиції.

Все що Вам потрібно зробити, це:

1. Заповніть бланк необхідним товаром:

2. Надішліть замовлення нам на пошту:

Або просто передзвоніть за зручним для Вас номеру:

   +38 (067) 452-10-10

   +38 (067) 257-10-10 

Будемо раді Вашому дзвінку!

Замовлення і доставка з Alibaba.com в Україну

Популярність китайських товарів в світі б’є всі рекорди. Лідирує в цьому сегменті сайт Алибаба, де можна відшукати зарубіжних партнерів, домовитися з ними про співпрацю в форматі Вusiness to business, оформити замовлення і доставку. Гігантська торгова платформа є підрозділом Alibaba Group, що належить Jack Ma. Перший Алибаба російською мовою став доступний 10 років тому і призначався для середніх і дрібних бізнесменів. Не можна сказати, що Алибаба – інтернет магазин, в дійсності це сервіс найбільшої онлайн-корпорації, який став своєрідним Клондайком для підприємців з різних частин світу. Експортери обмінюються на ресурсі інформацією про продукцію, її вартості, надають сертифікати. фотографії, обговорюють доставку з Алибаба і уточнюють загальні витрати. Прямі контакти дозволяють прискорити процедуру, знизити ціни до мінімальної позначки і розширити межі бізнесу. Переговори на сайті ведуться з покупцями в режимі реального часу.

Алгоритм пошуку продукції на Алибаба

Рекомендації про те, як купувати на alibaba, допоможуть уникнути факти шахрайства і заощадити ресурси. Пошук товарів на Алибаба в Україні інтуїтивно зрозумілий і не викликає ускладнень. Логічний інтерфейс дозволяє відшукати будь-який виріб за назвою. Перед тим, як як замовити на Алибаба потрібну позицію, необхідно визначитися з основними моментами, зокрема:

  • зі статусом продавця,
  • з тривалістю його перебування в даній категорії,
  • з варіантами розрахунків,
  • з тарифною політикою.

Дорогий статус свідчить про надійність партнера, а тривалість перебування в ньому говорить про стабільність, а наявність страхування угод є додатковою гарантією безпеки.

Сортування товарів здійснюється по виробнику, країні походження, максимальному відповідності вимогам, що пред’являються і ціною. Зверніть увагу: Free Member – ненадійні постачальники, Gold Supplier не гарантують надійність, партнери преміум-класу Gold Plus Supplier пройшли перевірку співробітниками Alibaba.

Рекомендації експертів

Перш, як купити на Алибаба товар, який сподобався, необхідно вивчити алгоритм роботи сервісу. В якості додаткових критеріїв, які впливали на рішення купити на Алибаба певну продукцію, впливає виробнича потужність підприємства, локалізація виробника, маршрути транспортування, розширений асортимент і можливість випуску виробів з логотипом фірми. Всі ці нюанси в кінцевому підсумку впливають на якість товарів, доставку, можливість замовлення дрібних або великих партій і унікальність моделей.

Як грамотно зробити замовлення на Алибаба

Онлайн майданчик Аlibaba в Україні відрізняється простотою і функціональністю. Процес купівлі товарів на Алибаба супроводжується реєстрацією в системі, пошуком партнерів, вивченням асортименту і відомостей про продукти і компанії. Пошук категорії продукції, групи і підгрупи виконується в ступінчастому меню. Зв’язок з постачальником встановлюється при активації написи «Contact Supplier».

Прямий зв’язок дозволяє обговорити умови співпраці і укласти угоду. Основний акцент в переговорах слід зробити на обсязі продукції, на способах розрахунку і терміни, і способах доставки. Безпосередньо товари від виробника в Україну не надходять. Вантажі складуються на китайському складі, а потім відправляються за вказаною адресою. У транспортуванні абсолютно посилок бере участь посередник, найвідомішим з яких є грузоперевозчик Trans-Agent, який використовує повітряне, морське та автомобільне сполучення. Термін доставки замовлення варіюється в межах 3-х тижнів. Наші фахівці підбирають вигідних постачальників на Алибаба в Україні і кращий за термінами і вартістю варіант. Не пропустіть свій шанс!

Залишити заявку