Графік роботи

Прийом дзвінків за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день
Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.
Графік у святкові дні:
Київ:
31.12.21 – 04.01.22 – вихідні
06.01.22 – скорочений день до 14:00
07.01.22 – 09.01.22 – вихідні
Китай:
21.01.22-16.02.22 – китайський Новий рік, склад закритий

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта

Якими виявилися підсумки розпродажів на Таобао за листопад?

У Alibaba Group підвели підсумки чергової розпродажі, яка традиційно проводиться в Китаї щороку 11 листопада.

У Піднебесній цей день називають Днем Холостяка, який спочатку був поширений серед китайських студентів. Днем грандіозних розпродажів і тотального зниження цін День холостяка став пізніше, завдяки компанії Alibaba Group, в яку входять інтернет-магазин Таобао, AliExpress, Tmall і ін. Загальна сума покупок за 11.11.2019 склала 38,4 млрд. Доларів.

У 2019 Alibaba Group в 10-ий, ювілейний, раз проводила розпродажі. За вже сформованою традицією в цей день по телебаченню транслювався грандіозне шоу, в цей раз із зарубіжних зірок була запрошена Тейлор Свіфт.

Уже кілька років поспіль китайські розпродажі за обсягами обходять Чорну П’ятницю в Америці.

Цього разу рубіж в перший мільярд вдалося подолати майже відразу після старту, через хвилину з невеликим. У порівнянні з минулими роками підвищилися обсяги від продажів не тільки всередині самого Китаю, наприклад:

Українці в цей день витратили більш ніж 2 млн. Гривень.
У Росії обсяги від продажів склали 17,2 млрд. Рублів.
У цей день українці настільки активно брали участь у розпродажі, що платіжна система Приватбанку ледь встигала обробляти заявки. В основному замовлення оформляли через AliExpress, але деяка частка заявок оформлялася і на Таобао без посередників. На китайському сайті одягу Таобао є ​​можливість оформляти замовлення і російською мовою. Однак, якщо порівнювати підсумки минулих років, то в цей раз на то, що побити рекорд, було витрачено набагато більше часу.

У листопаді 2019 року засновник Alibaba Group (Taobao) побував в Україні

8 листопада Джек Ма, який заснував Alibab Group, приїжджав в Україну, щоб виступити з доповіддю на міжнародному економічному форумі, де особисто зустрівся з чинним президентом України.

Також стало відомо, що в інтернет-магазині Таобао російською з’явилися сувенірні 100-грівнеие купюри із зображенням Зеленського. Купити сувенір можна за 35 юанів. На обох сторонах купюри зображено портрет Володимира Зеленського. У перекладі на гривні сума становить трохи більше 115 гривень. Можливо, поява такого сувеніру пов’язано з популярністю серіалу «Слуга народу» в Китаї, де він отримав приз «Кращий іноземний фільм».

Коли Джек Ма був в Україні, він щиро був здивований тому, що українцям доводиться чекати 1,5 місяця, поки прийдуть китайські посилки з магазину Таобао і ін. Залишається сподіватися на те, що в майбутньому буде зручно не тільки купувати в Таобао російською, але і посилки будуть приходити набагато швидше.

Залишити заявку