Графік роботи

Прийом дзвінків за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день
Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.
Графік у святкові дні:
Київ:
31.12.21 – 04.01.22 – вихідні
06.01.22 – скорочений день до 14:00
07.01.22 – 09.01.22 – вихідні
Китай:
21.01.22-16.02.22 – китайський Новий рік, склад закритий

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта

Які товари не варто замовляти в китайських інтернет-магазинах

На що варто звернути увагу перш ніж замовити товари в китайських інтернет-магазинах.

Зараз важко знайти людину, яка жодного разу не купував речі в Китаї. Китайські онлайн-магазини надають покупцям найнижчі ціни, широкий асортимент і оригінальну продукцію. Чому ж тоді одні стають їх постійними клієнтами, а інші назавжди зарікайся заходити на китайські сайти?
Вся справа в тому, які саме товари замовляли ці люди. Якщо ви вперше хочете зробити замовлення в китайському магазині, остерігайтеся купувати речі з наступного списку.
1. Мобільні телефони та інша дорога техніка. На жаль, нерідкі випадки, коли дорогу техніку крадуть під час доставки, або вона і зовсім виявляється підробкою. Тоді є велика ймовірність, що ви не зможете повернути за неї гроші. Крім того, китайські моделі телефонів і планшетів можуть не мати мультимовної прошивки і не підтримувати багато додатків.
2. Одяг. Кількість позитивних відгуків про одяг з китайських сайтів ледь дотягує до кількості негативних. І це дуже поганий показник, адже шанс того, що ви будете задоволені від покупки менше 50%. Найчастіше покупці скаржаться на невідповідність розмірів і брехня про склад тканин, а іноді одяг і зовсім виглядає зовсім не так, як на фото.
3. Посуд і інші крихкі речі. Транспортування товарів з Китаю займає в середньому 25-50 днів. Дуже великий шанс того, що транспортна компанія зашкодить крихкий товар за такий тривалий час.
4. Дитячі товари. У кожній країні існують свої власні норми безпеки, щодо конструкцій та матеріалів дитячих товарів. Тому ви купуєте їх на свій страх і ризик.
5. Продукти харчування. Під час транспортування вантаж може довгий час перебувати в сирих і жарких приміщеннях, тому з продуктів в Китаї можна замовляти тільки самі невибагливі речі, наприклад, кава і чай.
6. Товари, які можна пом’яти або зігнути. Щоб знизити ціну товарів, китайські виробники вибирають найдешевший спосіб доставки і часто упаковують речі в м’які конверти. Тому постери, декоративні наклейки і книги в тонкому палітурці часто добираються до замовника в жалюгідному стані.
7. Декоративна косметика для особи. У Китаї можна купити косметику дуже дешево, але її якість часто залишає бажати кращого. Наносячи таку косметику на обличчя, ви ризикуєте викликати роздратування шкіри, висип або іншу алергічну реакцію.
8. Взуття. Взуття – це предмет гардероба, який зобов’язаний бути міцним і довговічним. Взуття з Китаю такими якостями не славиться, до того ж китайські розміри дуже рідко збігаються з європейськими.

Пам’ятайте, що дешевизна в китайських інтернет-магазинах аж ніяк не є показником якості. Перед покупкою уважно вивчіть відгуки на продукт, особливо негативні. Не робіть імпульсивних покупок. Вибравши вподобану річ, не поспішайте одразу замовляти її, краще зачекайте кілька діб. Можливо, з часом ваша думка зміниться.

Залишити заявку