Графік роботи

Прийом дзвінків за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день
Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.
Графік у святкові дні:
Київ:
31.12.21 – 04.01.22 – вихідні
06.01.22 – скорочений день до 14:00
07.01.22 – 09.01.22 – вихідні
Китай:
21.01.22-16.02.22 – китайський Новий рік, склад закритий

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта

Відомі інтернет-магазини Китаю

Купувати товари в Китаї стало дуже вигідно, тим більше, що для цього немає необхідно самому їхати в цю країну, вибирати потрібну продукцію, а потім ще займатися питаннями доставки. Тепер всі ці моменти вирішуються набагато простіше. Для цього треба просто подивитися, які китайські інтернет-магазини сьогодні користуються найбільшою популярністю.

Відомі інтернет-магазини Китаю: загальний напрямок діяльності

У Китаї можна замовляти будь-які товари, які будуть доставлені за вказаною адресою або на поштове відділення. Тільки треба вибирати відомий інтернет-магазин, тому що з ним простіше працювати, та й із замовленнями трапляється значно менше проблем. Але не варто забувати про те, що не всі онлайн магазини в Піднебесній можуть запропонувати все підряд, деякі працюють тільки в певному напрямку.

Всі відомі китайські інтернет-магазини мають російськомовну версію, тому не буде жодних проблем з оформленням замовлень. Оновився їх рейтинг, тому треба знати, хто займає лідерські позиції.

1. Taobao недарма знаходиться на першому місці, тому що тут пропонується більш 700 мільйонів різної продукції.

2. Aliexpress, де можна замовляти товари самої різної категорії: одяг, електроніку, автозапчастини і т.д.

3. Chinabrands можна розташувати на третій позиції за популярністю, і тут також вдасться замовити практично будь-яку річ.

4. DHgate міцно зайняв четверте місце, і в цьому магазині вдасться придбати будь-який товар.

Тут вказані лише ті віртуальні торгові точки, які пропонують найрізноманітніші товари. А ось якщо цікавить модний одяг, тоді варто мати справу з такими магазинами як SheIn або LightinTheBox.

Останні новини про китайських інтернет-магазинах

Практично всіх покупців, які не проживають на території Китаю, цікавить питання, яким способом вдасться заощадити гроші на покупку товарів в китайських інтернет-магазинах. У більшості випадків доводиться мати справу з перекупниками. Вони викуповують товари, а потім відправляють їх далі вже в іншу країну. І це вони роблять не самостійно, а користуючись послугами інших фірм. Але тепер ситуація змінилася, і як раз на користь покупців.

Наприклад, остання новина від Taobao точно порадує покупців, так як на цьому майданчику тепер можна придбати все необхідне без допомоги посередників. Тут розробили свій сайт міжнародних відправлень. Для того щоб зробити покупку, досить скористатися будь-яким мобільним телефоном. А на Aliexpress введена послуга “Консолідація посилок”. Тепер можна об’єднувати кілька посилок в один замовлення, навіть якщо довелося здійснювати покупки в різних продавців. Це допоможе значно знизити вартість доставки.

Залишити заявку