Графік роботи

Прийом дзвінків за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день
Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.
Графік у святкові дні:
Київ:
31.12.21 – 04.01.22 – вихідні
06.01.22 – скорочений день до 14:00
07.01.22 – 09.01.22 – вихідні
Китай:
21.01.22-16.02.22 – китайський Новий рік, склад закритий

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта

Послуги з авіаперевезення вантажів – це найшвидший і зручний спосіб доставки Ваших вантажів і товарів. Термін доставки 7 – 12 днів (просимо звернути увагу, що терміни доставки можуть змінюватися з незалежних від компанії причин: погодні умови, митні процедури, політичні / економічні зміни в країні, святкові дні, надзвичайні ситуації та т. Д.). Також нами виконується  доставка товару з Китаю в Київ по морю.

Авіадоставка товарів і вантажів з Китаю та США – основна спеціалізація нашої компанії. Доставка товару з Китаю (Гуанчжоу) і США до Києва літаком – це:

  • швидкість;
  • зручність;
  • ефективність товарообігу;
  • зниження торгових витрат.

Авіадоставка вантажу з Китаю

Авиадоставка товара из китая

Доставка товарів з Китаю літаком дозволяє безпосередньо працювати з самими надійними партнерами.

Дитяча та доросла одяг, взуття а так само будь-який інший товар буде відправлений в аеропорт в найстисліші терміни і за найоптимальнішою ціною. Здійснюючи замовлення товарів з Китаю через нашу компанію, Ви не будете розчаровані, ми підберемо найзручніший для Вас варіант. Організована нами авіадоставка вантажу з Китаю вразить Вас високими рівнями професіоналізму та надійності.

Китай сьогодні є флагманом світової економіки, тому торгівля з КНР приймає небачені раніше масштаби.

Одяг, взуття, побутова техніка та багато іншого – оптові поставки з цієї країни охоплюють весь спектр товарних груп на українському споживчому ринку. Якщо ви бажаєте придбати товари з Китаю, Вам нічого не перешкоджає.

Грамотно організовані вантажоперевезення з Китаю, формування складеного списку замовлення і відправка збірних вантажів з Китаю, авіадоставка товару з Китаю можуть бути дуже прибутковими при подальшій реалізації цих товарів.

Одяг, взуття, побутова техніка та багато іншого – оптові поставки з цієї країни охоплюють весь спектр товарних груп на українському споживчому ринку. Якщо ви бажаєте придбати товари з Китаю, Вам нічого не перешкоджає.

Авіаперевезення Китай – Україна здійснюються систематично двічі на тиждень з  Гуанчжоу.

Авіадоставка товарів і вантажів з Китаю має певні тарифи

Експрес-перекази

Надаємо допомогу у експрес-переказі коштів Україна-Китай в обидві сторони. Швидко, вигідно, надійно.

Низька комісія
0%-1%
Детальніше

Авіадоставка вантажів і товарів з США

Доставка проводиться Авіа і морським транспортом. Тарифи на доставку товарів і вантажу з США від 15 $ / кг авіаперевезення з США. Для розрахунку вартості доставки ви можете використовувати калькулятор.

авиадоставка грузов из США

Наша компанія так само займається покупками і доставкою товарів з таких торговельних майданчиків як: Ebay.com, Amazon.com, і ін. Комісія складає від 10% від вартості лота (мінімальне замовлення 100 $), при цьому вам не треба витрачати додаткові кошти на переказ коштів домовлятися з продавцем куди і коли йому треба доставити товар. Замовлення товарів з Америки став ще простіше. З нашою допомогою ви зможете придбати все, що продається в Сполучених Штатах Америки через Інтернет. Авіадоставка вантажів з США виконується систематично щотижня в п’ятницю.

Інтернет-аукціон eBay існує вже 13 років, головним критерієм цієї віртуальної торгового майданчика є аукціон, але так само можна і придбати товар не вступаючи в торги. На сайті ebay.com. виставляються товари на будь-який смак і різних цінових категорій. Завдяки цьому сучасний eBay співпрацює з 200 країнами і більш ніж 15 мільйонами користувачів. З кожним днем ​​наявність лотів і пропонованих товарів на eBay.com підвищується. Простота способу заробляння грошей і надійність – ось головні супутники успіху американського аукціону.

Авіа карго з США в Україну здійснюється нами практично з того моменту, коли між США і СНД створилися торгові відносини. Багаторічний досвід діяльності в галузі аутсорсингу дає нам можливість з успіхом вирішувати навіть найважчі завдання наших клієнтів.

Доставка товарів з США збірних вантажів літаком необхідна підприємцям, чия діяльність вимагає регулярної транспортування вантажів різних товарів невеликими партіями. Авіа карго з США в Україну для перевезення малогабаритного вантажу також може бути дуже вигідним рішенням.

Доставка товарів з США авіа за допомогою наших фахівців дає власникам бізнесу свободу дій. Вони можуть оцінити економічну вигоду від продажу конкретного товару, поставляючи на ринок невеликі партії товарів.

Також можна привезти зразкову партію, щоб оцінити її якість і навіть провести випробувальні тести. Доставка товарів з США авіа невеликих вантажів принесе менші витрати на митне оформлення. Тому це оптимальне рішення для малого та великого бізнесу.

Форс мажор:

  • Затримки, відсутність або скасування рейсів авіакомпаній;
  • свята в США, Україні а так само пов’язані з ними перевантаження рейсів, неробочі дні, скасування рейсів і т.п .;
  • погодні умови, різного роду природні катаклізми, катастрофи, аварії, економічна ситуація в країні (в світі) і т.п .;
  • затримка товару американським продавцем, позапланові перевірки на митниці.

Сформулювавши замовлення і зробивши передоплату, Ви погоджуєтеся з умовами нашої співпраці.

Також Ви повинні усвідомлювати той ризик, що купуєте товар бачачи його тільки на фото, а терміни доставки Вашого замовлення можуть змінитися в силу форс – мажорних обставин. Якщо вантаж застрахований то при втраті або крадіжці транспортна компанія відшкодовує суму зниклого вантажу. Страховка обговорюється заздалегідь до оформлення вантажу, а також надається оригінальний інвойс від виробника. Страховка 2% від вартості.

Розрахунок вартості доставки
дізнайтеся приблизну вартість наших послуг
Сума калькуляції
1200*
Авиадоставка из Китая
Термін: от 7 дней
* - Вартість може змінюватися
в залежності від об'ємної ваги вантажу
Звідки відправляємо:
Тип доставки:
Тип вантажу:
Вкажіть загальну вагу вантажу, кг: Вкажіть загальний об'єм вантажу, м3 (≤500 кг): Вкажіть загальну вагу вантажу, кг:
Залиште заявку
Вкажіть ваші контакти - ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей
Заполните SEO-тексты в администраторской панели.
Залишити заявку