Графік роботи

Прийом замовлень за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — 10:00-14:00
НД— вихідний день (Офіс — Київ)
24.08-26.08- вихідні дні. Офіс (Київ) буде закритим

Заявки через сайт можна залишати
в будь-який час.

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація

Хочете почати власний бізнес імпортуючи товари Україну? Ви вже визначилися з товаром, який плануєте реалізовувати, але не знаєте з чого почати?

Тоді саме час звернутися за допомогою до нашої компанії …

Працюючи з нами, нашим клієнтам не потрібно орендувати додаткові квадратні метри і облаштовувати робочі місця для співробітників міжнародної закупівлі, логістів, митних брокерів ітд.

Маючи багаторічний досвід в області імпортних операцій, ми готові надати Вам повний перелік послуг, пов’язаних з доставкою Вашого товару на територію України.

Але, для початку потрібно знайти і визначиться з надійним постачальником товару, так як від вибору постачальника залежить подальша діяльність Вашого бізнесу. Наша компанія має своїх агентів в різних країнах світу, таким чином крім пошуку, пошуку, ми можемо фізично провести атестацію тієї чи іншої компанії за межами України. Зробити відео-фотозвіти вибрати зразки прямо з виробництва і доставити їх в Україну нашим транспортом, що в рази дешевше DHL і їм подібним службам. Крім цього ми перевіряємо історію і всі реєстраційні документи та ліцензії Вашого потенційно постачальника, якщо є порушення, ми сповіщаємо Вас про них з пред’явленими доказами.

Читайте статтю «Пошук і перевірка постачальника з Китаю»

  • Де шукати
  • Як придбати
  • Поради новачкам 

Читайте статтю « Топ-15 B2B-платформ, которые помогут вашему бизнесу расти в мире»

 • Особливості
 • Рекомендації
 • Переваги та недоліки

Співпрацюючи з нами в області імпорту, Ви можете скористатися такими послугами як:

 • пошук надійного зарубіжного постачальника з подальшою перевіркою діяльності підприємства;
 • переговори з потенційним контрагентом: підтвердження ціни, умов поставки оплати і т.п .;
 • підписання зовнішньоекономічного контракту;
 • підготовка всіх дозвільних та товаросупровідних документів для митного оформлення на території України;
 • організація доставки товару в Україну;
 • митне очищення товару з подальшою підготовкою документів на бухгалтерський прихід;
 • Можливість викупу привезеного нами товару;

Працюючи з нами, Ви довіряєте ведення Вашого бізнесу професіоналам своєї справи.

Орієнтовні розцінки на послуги з Китаю:

Пошук товару і постачальника

перевірка на надійність
запити
консультації

Виїзд до виробника

фотозвіт
забір зразків
копії документів
>100 грн

1-7 діб

>200$ + транспорт

3-7 діб

 

+38 (067) 499-23-21

Імпорт товарів – пошук надійного постачальника (послуги комісіонера)

Щоб бізнес процвітав, потрібно продумати безліч планів і способів, як залучити клієнтуру, підвищити при цьому продажі. Якщо в рідному місті або просто на вітчизняному ринку неможливо реалізувати всі мрії і плани, то саме краще, що можна уявити це звернутися до нас. Тому що ми допомагаємо реалізувати імпорт товарів, щоб він відповідав за документами за всіма сучасними вимогами, що грає велику роль. Тому, ні в якому разі, не варто відмовлятися від можливості працювати саме з нами. Тому що за плечима нашої компанії, великий досвід роботи і безліч проектів, які ми змогли реалізувати в самі стислі терміни, на вищому рівні.

Якість послуг на висоті при імпорті товарів з Китаю і пошуку агентів

У нас працюють справжні фахівці своєї справи. Люди досвідчені, вмілі та знають, які першими дізнаються про те, що і як можна і потрібно використовувати, щоб досягти ідеальних результатів. Тому, ніколи не варто відмовлятися від таких чудових перспектив. Наш імпорт Китаю користується популярністю, адже ми точно знаємо, що запропонувати нашим клієнтам. Рідко можна зустріти настільки привабливі умови, але ми робимо це реальним, тому поспішіть скористатися. Наша компанія це:

 • Надійний помічник для кожного сучасного підприємця;
 • Спеціаліст з великим досвідом роботи;
 • Завжди доступні і привабливі ціни.

Тому, люди звертаються до нас, адже повз таких переваг пройти досить складно. Не варто відмовлятися від таких привабливих можливостей, які давно вже вважаються перевіреними і надійними. Ми прекрасно розуміємо, що у людей в цій сфері, часто виникають питання, щодо того, як же можна оформити всі вже тут і зараз. І ми з радістю відповідаємо, пропонуємо повний спектр послуг, а також з кожного питання. Якщо ви хочете навпаки знайти виробника, щоб розпочати співпрацю, то ми допоможемо і в цьому. Тому, люди працюють з нами на постійній основі, довгі роки, і у нас це виходить на вищому рівні.

Ніколи не варто відкладати пошук агентів на потім, тому що по суті, потрібно діяти тут і зараз. Адже, поки ви думаєте, інші підприємці активно використовують наші можливості для того, щоб отримати великі перспективи від світового ринку. І найголовніше, що по засобу наших послуг, можна дійсно заощадити кошти. Якщо ви думаєте про співпрацю вже зараз, ми допоможемо вам зробити все набагато швидше і більш привабливим.

Справжні фахівці організовують імпорт товарів в Україну

Наша компанія пропонує великий спектр послуг, є пошук постачальника, що не вимагає багато часу і сил. При цьому, у нас є всі можливості для того, щоб запропонувати вам все найкраще. Наша робота – це показник того, що якщо підходити до питань з більшою відповідальністю і розумінням, то можна досягти ідеальних результатів швидко і легко.

Саме тому, якщо ви шукали надійного партнера, фахівця, який допоможе зробити ваш бізнес простіше і ефективніше, то досить вибрати наш імпорт товарів в Україну, який став для багатьох дорогою в дивовижні висоти світового бізнесу. Думати потрібно завжди в перспективу, і якщо працювати з іншими компаніями і підприємцями по всьому світу, то можна мати набагато більше умов, про які раніше можна було б і не думати. Тому, поспішіть звернутися до нас, тому що ми відкриті для нового співробітництва та раді запропонувати все найкраще вже сьогодні! Відкривайте нові горизонти для свого бізнесу разом з нами, і ми вам в цьому допоможемо, можете бути впевнені!

Оставьте заявку
Укажите ваши контакты - мы свяжемся с вами для уточнения деталей

Експорт товарів – пошук покупця закордоном

Пропонуємо Вашій увазі ексклюзивну послугу нашої компанії, а саме – пошук зарубіжних покупців при експорті товарів вітчизняного контрагента з подальшим оформленням процедури експорту під ключ.

Не секрет, що протягом останніх років експортні операції придбали загальну актуальність серед виробників України. В першу чергу це зумовлено падінням курсу національної валюти і низькою платоспроможністю національного ринку. У той час як висновок товару на зовнішній ринок має ряд переваг:

 • товар реалізується в стабільній іноземній валюті, що в свою чергу мінімізує девальвацію придбаних засобів, а також виключає можливість дефіциту іноземної валюти наприклад, для імпортних взаєморозрахунків.
 • вартість вітчизняних товарів на міжнародних ринках може бути набагато вище ніж в Україні, це пояснюється можливим дефіцитом певного товару і більш розвиненою економікою, що в першу чергу впливає на платоспроможність покупця.
 • У деяких випадках обсяг споживання товару перевищує пропозицію. Таким чином Ви можете не обмежувати себе в обсягах продукції при реалізації товару на експорт.

Маючи багаторічний досвід роботи з закордонними компаніями, представництвами ітд. компанія «Trans-agent» готова стати Вашим надійним партнером при пошуку покупця закордоном. Ми також готові надати нашим клієнтам повний комплекс послуг при експорті товару, а саме:

 • вивчення товару з подальшим аналізом його просування на зовнішніх ринках;
 • просування товару відповідно до маркетингових алгоритмами компанії;
 • переговори з потенційними клієнтами, твердження цін, умов оплати, специфікації, умов поставки, термінів відвантаження і т.п .;
 • підписання контракту;
 • підготовка всіх дозвільних та товаросупровідних документів для експортної поставки партії товару;
 • оформлення на експорт товару на українській митниці, організація доставки товару клієнту на певних умовах Інкотермс.

Експорт товарів – пошук покупця закордоном

Ви коли-небудь думали про те, яким чином можна оформити свої послуги для того, щоб зацікавити покупців з інших країн. Тому що для цього є безліч цікавих рішень, які не просто так вважаються кращими. Експорт товарів зараз знаходиться на піку своєї популярності, але варто відзначити, що не кожному підприємцю виходить вийти на світовий ринок, а вся справа в тому, що велика частина вважає за краще шукати клієнтів своїми силами, коли по суті, можна оформити все більш привабливим і вигідним рішенням , а саме, довірити цю роботу фахівцям з великої літери, а саме нашої компанії.

Робота для професіоналів при оформленні процедури експорту продукції

Наша процедура експорту відрізняється якістю і надійністю, тому що ми завжди точно знаємо, що запропонувати. Наше завдання – це оформити все так, щоб кожна людина могла знайти найбільш привабливе і гідне рішення саме для себе. Оскільки, ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного, то можете бути впевнений в тому, що результат співпраці буде перевершувати всі можливі очікування. Тому що ми:

 • Маємо за своєю спиною величезний досвід;
 • Завжди раді запропонувати все найкраще;
 • Робимо все уважно і якісно.

Ми знаходимо таких клієнтів, які хочуть скористатися не разовою можливістю, а постійними умовами для співпраці. Тому, немає нічого дивного в тому, що люди намагаються працювати саме з нами. Так само, варто відзначити, що наша робота перевірена великою кількістю підприємців, які в нашій особі знайшли для себе надійних партнерів, які завжди готові йти на зустріч, підказати щось потрібне і необхідне. Тому, працювати з нами в цьому плані це гідне і зручне рішення для людей, які звикли вибирати комфорт. Сучасний експорт продукції вимагає досвіду і знань, саме такі умови ми раді запропонувати кожному своєму клієнтові.

Відповідаємо на питання документи при митною процедурою експорту

Ми прекрасно знаємо, що митна процедура експорту вимагає уваги, тому якщо у вас виникають питання і складнощі, ми раді відповісти на них в будь-який момент, ми завжди робимо все грамотно і чітко, можете бути в цьому повністю впевнені. Наші фахівці раді пропонувати нашим клієнтам повну інформацію по кожному аспекту, тому що прекрасно розуміємо, що в такій справі, все повинно бути уважним, точним і найголовніше, з повною гарантією безпеки.

Саме тому, наші документи при експорті відрізняються надійністю і зручністю, таке складно знайти в сучасному світі, і немає нічого дивного в тому, що ми намагаємося оформити всі максимально вигідно, просто та доступно. Наша робота є показником того, як легко і просто працювати з фахівцями, навіть, коли справа стосується таких складних і спеціалізованих питань. У будь-який момент, звертайтеся до нас, і ми зможемо зробити все легко, просто і вигідно, адже наша праця перевірений часом і досвідом постійних клієнтів, які довіряють нам свій комфорт і ведення перевезень товарів різного типу.

Оставьте заявку
Укажите ваши контакты - мы свяжемся с вами для уточнения деталей

Як знайти покупця за кордоном

таможенная процедура экспортаПри розвитку бізнесу за кордоном дуже важливо, щоб співробітники були надійними партнерами, які будуть зацікавлені вам допомогти. Пошук агентів на території іншої країни має на увазі людину зі знаннями ведення бізнесу, здатного допомогти у вивченні внутрішнього ринку, в підготовці документів та створенням каналів для продажу.

Як знайти покупця за кордоном ми знаємо не з чуток, маючи досвід і навички зможемо вам допомогти найкращим чином. Нашим пріоритетом в пошуку агентів є надійні фахівці, які зможуть допомогти зробити бізнес ефективним і прибутковим.

Митна процедура експорту

Якщо ви зважилися зайнятися зовнішньоекономічною діяльністю, то вам просто необхідно буде брати участь в процедурі експорту. оскільки
процедура експорту передбачає вивезення товару за митну територію країни для дальшого постійного знаходження за її межами. Для здійснення митної процедури експорту необхідно надати документи про вивозиться товар, оплата податків і зборів та чітке дотримання правил і вимог.

Звертаючись до нас ви віддаєте всі турботи і отримуєте результат при якому немає необхідності турбується про неприємності при проходженні митного контролю.

Оформлення тимчасового ввезення

Тимчасове ввезення також є митним режимом, який пов’язаний з возом товару на деякий час на митну територію і обов’язковим поверненням протягом зазначеному часу.
как найти покупателя за границей

 • Під час переміщення товару зазначеним способом існують умови здійснення процедури:
 • Надання документів на товар митному органу, які свідчать про обґрунтування ввезення на митну територію;
 • Надання зобов’язань, митному органу про те, що товар буде обов’язково повернуто у встановлені терміни (що не перевищують терміни встановлені Кодексом);
 • Надання дозволу від безпосередньо компетентного органу митній службі, про тимчасове ввезення товару (якщо такий дозвіл обумовлено законом).

Оформлення тимчасового ввезення не здійснюється митною службою, в разі відсутності можливості встановлення ідентифікації або гарантії на повернення.

Деятельность

Наші послуги забезпечують дотримання всіх правил і вимог з вирішенням виникаючих нюансів. Ми надаємо безліч послуг пов’язаних з митними режимами і зовнішньоекономічною діяльністю. Завдяки досвідченим фахівцям і навичкам, набутим з часом, намагаємося виконувати свою роботу швидко і якісно.

Детальніше
Залишити заявку