Графік роботи

Прийом дзвінків за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день
Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.
Графік у святкові дні:
Київ:
31.12.21 – 04.01.22 – вихідні
06.01.22 – скорочений день до 14:00
07.01.22 – 09.01.22 – вихідні
Китай:
21.01.22-16.02.22 – китайський Новий рік, склад закритий

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта

Новини:DHL та Укрзалізниця підписали меморандум про взаєморозуміння.

DHL, Укрзалізниця та Центр транспортного сервісу Ліски підписали меморандум про взаєморозуміння для поліпшення взаємодій між Китаєм і Україною.

DHL, Укрзалізниця та Центр транспортного сервісу Ліски в 2021 році підписали меморандум про розвиток залізничного сполучення між Китаєм і Україною. Компанії будуть намагатися поліпшити перевезення між двома континентами для спрощення торгівлі, в тому числі з Азії через Китай в Україну, а також з Європи через Україну в Китай.

За словами генерального директора DHL Global це дозволить наблизити переговори про вільну торгівлю з Китаєм. Вона динамічно розвивається, і доставка вантажів з Китаю в Україну стає все більш популярною. Зовсім недавно Китай зміцнив свої позиції в якості головного торгового партнера України. Це партнерство дозволить розширити торговельні потоки між підприємствами в Азії і Європ. Після реалізації цього проекту доставка з Китаю в Україну стане ще простіше і швидше. У свою чергу, це дозволить поглибити торговельні зв’язки між двома країнами.

Цей проект дозволить удосконалити такий стратегічно важливий сегмент як доставка вантажів з Китаю, а також в Китай та інші країни Азії. Розширені логістичні можливості країни дозволять відкрити доступ компанії Азії до країн Європи, Білорусі, Балтії та Півночі. Великим плюсом України також є її доступ до Азовського і Чорного морів.

Меморандум між Укрзалізницею і DHL передбачає організацію контейнерних перевезень, залучення додаткових вантажів і розширення географії збуту. Торгівля між Україною та Азією зростає. Крім активного імпорту товарів з Китаю в Україну, перший також купує продукцію в країнах Європи. Зокрема, Україна є найбільшим експортером зерна для Китаю.

Ця співпраця є ключовою подією для розвитку залізничного коридору Китай-Україна. Крім того це дозволить спростити і прискорити таку послугу як доставка посилок з Китаю в Україну для фізосіб.

Які ще варіанти доставки з Китаю в Україну існують

Закупівля різних товарів з КНР придбала популярність в Україні дуже давно. Головною привабливою рисою для населення виступає дешева доставка з Китаю в Україну, яка доступна кожному. Тим більше, що в КНР виробляється майже все і практично у всіх товарних сегментах. Взуття, одяг, аксесуари, техніка, кухонне приладдя, матеріали для рукоділля – це лише невеликий перелік того, на що здатна доставка з Китаю для населення України.

Задоволена проста в оформленні доставка товарів з Китаю може здійснюватися всіма можливими видами транспорту. Однак варто розуміти, що її терміни будуть різні. Найбільш популярним варіантом є доставка морем. Використовується також для транспортування великогабаритного товару. Найбільш дешевий спосіб, але і найбільш повільний. Також можуть бути обмеження по географії поставок. Для термінової або експрес доставки найчастіше вибирається авіатранспорт. Відноситься до найдорожчим способом перевезення товарів з Китаю. Для організації сервісу доставка вантажів з Китаю може також вибиратися поїзд. У більшості випадків комбінується з іншими видами транспорту, незалежний від погодних умов, має широку географію поставок.

Залишити заявку