Графік роботи

Прийом дзвінків за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день
Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.
Графік у святкові дні:
Київ:
31.12.21 – 04.01.22 – вихідні
06.01.22 – скорочений день до 14:00
07.01.22 – 09.01.22 – вихідні
Китай:
21.01.22-16.02.22 – китайський Новий рік, склад закритий

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта

Нові функції інтелектуального рейтингу на Taobao

Taobao посилено працює над новими соціальними функціями формування вартості ланцюжка поставок

Для багатьох наших співвітчизників Taobao став першим серед торгових аукціонів і порталів, що розкрили свої неосяжні можливості. Це одна з найвідоміших і рейтингових майданчиків, що належить Alibaba, через відсутність доставки поступилася пальмою першості Aliexpress, але не повністю втратила своїх російських клієнтів. З огляду на, що на цьому порталі можна придбати все, що завгодно душі, і за найнижчими цінами, то покупцям варто звернути увагу на нові пропозиції торгового майданчика.

Розвивається соціальна мережа

Taobao особливий акцент робить на підвищення щільності комунікацій між користувачами і приділяє увагу сортування пропозицій по перевагах покупців. Зовсім недавно з’явилися нові функції, вони працюють тільки в Китаї, але дуже цікаві. Клієнти Тао можуть придбати кави Starbucks за отримані бонуси в результаті активності на торговому майданчику. Втім, кава в знаменитій на весь світ кав’ярні можна замовити і за гроші. Доставка працює в сукупності з акустичною інтелектуальною системою Tmall Genie.

Експерти особливо відзначають кілька істотних змін:

  • Таобао запустив функцію ранжирування тим, щоб користувачі легко могли знайти найбільш підходящу і купувати найвигідніші товари;
  • ланцюжка поставок тепер обробляються нової рейтинговою програмою, в результаті зменшиться час доставки, яка залежить від офлайн-партнерів.

Нова функція інтелектуального рейтингу і реальні магазини Тао

Інтелектуальний рейтинг для ланцюжка поставок – це тільки перший крок початку активної взаємодії Таобао з реальними роздрібними майданчиками і постачальниками послуг. Зокрема, новий концептуальний магазин відкритий в Сінгапурі. Не так давно з’явився новий Taobao Store в одному з найбільших торгових центрів, який повинен об’єднати офлайн і онлайн торгівлю.

На практиці це виглядає поки так. Покупець, зайшовши в магазин, може придбати потрібний йому товар, причому в пошуку допоможе не тільки консультант, а й інтелектуальний клієнт. Доставку можна замовити до себе додому або в торговельну точку, де здійснена покупка. Послуга орієнтована на пенсіонерів і активних шопперов, які люблять ходити за покупками в офлайн-магазини.

Наша транспортна компанія продовжує надавати допомогу у викупі та доставці товарів з Taobao. Використовуйте доступні можливості і купуйте хороший товар недорого. З новими функціями Таобао ви можете познайомитися прямо зараз. Будь-яка продукція буде доставлена ​​дуже швидко.

Залишити заявку