Графік роботи

Прийом замовлень за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день (Офіс — Київ)

Найближчі вихідні г. Киев:
29.06 - вихідний день. Офіс в Києві закритий.

Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація

Нові функції інтелектуального рейтингу на Taobao

Taobao посилено працює над новими соціальними функціями формування вартості ланцюжка поставок

Для багатьох наших співвітчизників Taobao став першим серед торгових аукціонів і порталів, що розкрили свої неосяжні можливості. Це одна з найвідоміших і рейтингових майданчиків, що належить Alibaba, через відсутність доставки поступилася пальмою першості Aliexpress, але не повністю втратила своїх російських клієнтів. З огляду на, що на цьому порталі можна придбати все, що завгодно душі, і за найнижчими цінами, то покупцям варто звернути увагу на нові пропозиції торгового майданчика.

Розвивається соціальна мережа

Taobao особливий акцент робить на підвищення щільності комунікацій між користувачами і приділяє увагу сортування пропозицій по перевагах покупців. Зовсім недавно з’явилися нові функції, вони працюють тільки в Китаї, але дуже цікаві. Клієнти Тао можуть придбати кави Starbucks за отримані бонуси в результаті активності на торговому майданчику. Втім, кава в знаменитій на весь світ кав’ярні можна замовити і за гроші. Доставка працює в сукупності з акустичною інтелектуальною системою Tmall Genie.

Експерти особливо відзначають кілька істотних змін:

  • Таобао запустив функцію ранжирування тим, щоб користувачі легко могли знайти найбільш підходящу і купувати найвигідніші товари;
  • ланцюжка поставок тепер обробляються нової рейтинговою програмою, в результаті зменшиться час доставки, яка залежить від офлайн-партнерів.

Нова функція інтелектуального рейтингу і реальні магазини Тао

Інтелектуальний рейтинг для ланцюжка поставок – це тільки перший крок початку активної взаємодії Таобао з реальними роздрібними майданчиками і постачальниками послуг. Зокрема, новий концептуальний магазин відкритий в Сінгапурі. Не так давно з’явився новий Taobao Store в одному з найбільших торгових центрів, який повинен об’єднати офлайн і онлайн торгівлю.

На практиці це виглядає поки так. Покупець, зайшовши в магазин, може придбати потрібний йому товар, причому в пошуку допоможе не тільки консультант, а й інтелектуальний клієнт. Доставку можна замовити до себе додому або в торговельну точку, де здійснена покупка. Послуга орієнтована на пенсіонерів і активних шопперов, які люблять ходити за покупками в офлайн-магазини.

Наша транспортна компанія продовжує надавати допомогу у викупі та доставці товарів з Taobao. Використовуйте доступні можливості і купуйте хороший товар недорого. З новими функціями Таобао ви можете познайомитися прямо зараз. Будь-яка продукція буде доставлена ​​дуже швидко.

Залишити заявку