Графік роботи

Прийом дзвінків за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день
Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.
Графік у святкові дні:
Київ:
31.12.21 – 04.01.22 – вихідні
06.01.22 – скорочений день до 14:00
07.01.22 – 09.01.22 – вихідні
Китай:
21.01.22-16.02.22 – китайський Новий рік, склад закритий

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта

Логістика або іншими словами вантажоперевезення, будь вони внутрішніми (в межах країни) або міжнародними є невід’ємною складовою будь-якого бізнес процесу незалежно від сфери діяльності підприємства.

Компанія «ТРАНС-АГЕНТ» організовує доставку різних вантажів будь це морські, авіа, ж / д, авто або інші види перевезень під ключ. Маючи більш ніж 10-ти річний досвід роботи в сфері логістики ми індивідуально підбираємо найбільш підходящий варіант для кожного клієнта, враховуючи специфіку вантажу і маршруту.

Наша компанія також має свої склади в Китаї США і Європі, що дає нам можливість зберігати і збирати дрібні вантажі на один транспортний засіб що значно мінімізує транспортні витрати.

У разі, коли за одним договором потрібно здійснювати перевезення не менше двома видами транспорту – мультимодальне перевезення (наприклад, море + авто), ми організовуємо і несемо повну відповідальність за всю доставку.

Крім самих перевезень ми пропонуємо митно-брокерські послуги, так як при перетині вантажів державного кордону потрібно проводити імпортне / експортне оформлення. Наші фахівці заздалегідь підготують пакет документів для безперешкодного оформлення в митних органах.

Для кожного клієнта існує особистий кабінет, де в будь-який момент можна побачити статус вантажу, що перевозиться, його місцезнаходження, оформлення документів і та ін.

Все що Вам необхідно це звернеться до нашого фахівця зручним для Вас способом, представленим нижче.

Міжнародні транспортні перевезення

Міжнародні транспортні перевезення здійснюються на підставі міжнародного законодавства і внутрішніх нормативно-правових актів кожної країни. Щоб правильно вибрати оптимальний вид транспорту, маршрут, оформити митні документи, оплатити митні збори, необхідні спеціальні знання. Компанія «ТРАНС-АГЕНТ» допоможе вирішити цю проблему. Ми вже більше 10 років організовуємо будь-які види міжнародних перевезень «під ключ» і знаємо про них все. Наша компанія допоможе вибрати оптимальний варіант для максимально швидкої і недорогий доставки, враховуючи специфіку вантажу, маршруту і вимоги замовника.

Особливості організації міжнародного транспортного вантажоперевезення

международные транспортные перевозкиМіжнародні транспортні вантажоперевезення – це будь-який перетин транспортними засобами з вантажем кордону мінімум двох держав. Для цього використовуються такі види транспорту:

  • водний (морський, річковий);
  • автомобільного транспорту;
  • залізничний;
  • повітряний.

Переміщення вантажу між державами компанія-експортер може організувати особисто або найняти досвідчених фахівців у сфері міжнародних перевезень. Перевагу віддають тим, хто організовує транспортні перевезення з Китаю або іншої країни «під ключ» і бере на себе всі турботи, починаючи від митного оформлення і закінчуючи вибором транспорту і супроводом вантажу. Це дозволяє економити не тільки час, але і гроші, а також уникнути непередбачених ситуацій в дорозі.

Професійна допомога в організації міжнародного перевезення

Компанія «ТРАНС-АГЕНТ» є професіоналом своєї справи. Ми виконуємо перевезення з Китаю та інших країн без посередників. Завдяки налагодженій логістиці і власним складам в різних країнах, ми маємо можливість пропонувати нашим клієнтам вигідні тарифи на транспортування.

Якщо потрібна термінова доставка – ми це забезпечимо. Наша компанія доставить з будь-якої точки світу вантаж в найкоротший термін. Ми також пропонуємо ряд супутніх послуг: митне оформлення, пошук надійного постачальника, оформлення тимчасового ввезення-вивезення, перевірку постачальника, допомога з оплатою та інші. Перевезення з Китаю в Україну сьогодні одне з найпопулярніших напрямків. Якщо у вас виникли труднощі з вибором, оцінкою постачальника, оформленням документів, транспортуванням – зверніться до нас. Наші фахівці допоможуть вирішити ці проблеми.

Для відстеження вантажу ви можете скористатися нашим сервісом – кожен клієнт реєструється в особистому кабінеті, що дає йому можливість в будь-яку хвилину переглядати статус оформлення документів, вантажу, що перевозиться, його місце розташування і користуватися іншими опціями.

Ми підберемо для вас індивідуальний варіант, з урахуванням всіх вимог і побажань. Для замовлення послуги просто зверніться до наших фахівців. Надішліть заявку на нашому сайті – заповніть спеціальну форму, наш фахівець зв’яжеться з вами для уточнення деталей і призначення зустрічі. Звертайтеся і ми допоможемо вам підняти бізнес на якісно новий рівень!

Залиште заявку
Вкажіть ваші контакти - ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей
Залишити заявку