Графік роботи

Прийом дзвінків за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день
Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.
Графік у святкові дні:
Київ:
31.12.21 – 04.01.22 – вихідні
06.01.22 – скорочений день до 14:00
07.01.22 – 09.01.22 – вихідні
Китай:
21.01.22-16.02.22 – китайський Новий рік, склад закритий

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта

Купувати на Taobao стало простіше!

Торговий майданчик Taobao.com-купувати стало в рази простіше.

Кому не подобатися виглядати модно і стильно? Носити свіжі сорочки кожен день і не морочитися з хімчистками, не думати, як видалити оте плямочка-викинути річ НЕ шкодуючи, а завтра одягнути вже нову люксову футболку. Не варто думати, що не можете дозволити собі таке. Можете. Таобао відкриває ці можливості для кожного. Мати то, чого немає ще ні в кого, що-небудь дефіцитне, коли рекламу цього товару тільки починають крутити по TV розкручуючи бренд, а вам він уже приївся. Якщо є можливість придбати якісний товар, то зробити це з вигодою захоче кожен. На сьогодні в пріоритеті закуповуватися в Китаї. Всі знають, що Піднебесна є наймасштабнішим виробником товарів у всьому світі, і великий обсяг цих товарів надходить на зовнішній ринок. Виникає питання: «Чому люди купують товари самостійно в Китаї, адже можна купити той же товар в Україні?». Відповідь зрозуміла – співвідношення ціни і якості. До чого платити дорожче, коли можна купувати на Taobao той же товар без «накруток»? Адже зрозуміло, що перекупники і посередники, через яких ці товари надходять в Україну, не стануть працювати за просто так.

В Україну з любов’ю

Складно розібратися в схемі поставок товарів з Китаю. Це відніме час, яке не завжди є, але це не означає, що доведеться відмовитися від «гарячих» покупок і прогаяти можливу вигоду. Вам завжди готові допомогти компанії, що займаються міжнародними перевезеннями вантажів, для цього достатньо знайти компанію, яка буде задовольняти всі ваші критерії пошуку. Буде добре якщо така компанія надає страховку і гарантує експрес-доставку. Вже визначилися з вибором?

Залишилось тільки:

  • зареєструватися
  • Вибрати товар або продукцію
  • оплатити
  • Очікувати своє замовлення, який буде доставлений дуже скоро.

Якщо ви вирішите скористатися послугами викупу на Таобао компанії Транс-Агент, що займається міжнародними вантажними перевезеннями, то отримаєте зручний спосіб покупки без необхідності вникати в усі тонкощі процесу і доставку на вельми взаємовигідних умовах.

Від Китаю до Києва

Які процедури будуть передувати викупу?

Ви не для того економили, замовляючи собі стильні обнови щоб потім зекономленими коштами оплатити доставку, сенсу в таких покупках немає. Вам потрібна компанія, що займається міжнародними вантажними перевезеннями в якій поставка товарів відбувається на взаємовигідних умовах, швидкість і надійність варто в пріоритеті. У перелік послуг компанії, що викликає довіру, буде входити наступне:

  • Авіадоставка з Китаю
  • Море доставка з Китаю
  • Консолідація вантажу
  • Зберігання товару на складі
  • Перевірка товару на відповідність із заявленими характеристиками і відбраковування неліквіду
  • Оформлення всіх необхідних документів без вашої участі, що важливо.

Не кожна людина зважився на співпрацю з Taobao захоче вникати в процедуру митного оформлення. Це досить трудомісткий процес, який вимагає не тільки тимчасових витрат, але і певних знань. Тому скористатися послугами компанії, що займається міжнародними вантажними перевезеннями буде вельми до речі. Така компанія готова допомогти вам, взяти оформлення документації на себе, залишається тільки визначитися зі способом доставки, яким вона буде здійснюватися з Китаю в Україну.

Потрібно терміново отримати товар? Тоді слід скористатися доставкою АВІА. Це стосується і товарів з гарячим терміном придатності і тих, які вам потрібні якомога швидше. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні часом тоді можете вибрати доставку МОРЕ. Турбуватися вам не доведеться компанія бере всі ризики на себе.

Ви можете переконатися на власному досвіді, що компанія якої ви довірилися піклується про своїх клієнтів і працює тільки з перевіреними торговими майданчиками. Таобао-це не тільки лідер поставок, а й надійний постачальник люксових товарів в Україну. Скориставшись один раз послугами хорошою вантажоперевізні компанії, ви зрозумієте, що всі ваші хвилювання були порожніми.

Гарна компанія зробить все, щоб її клієнти були задоволені своїм вибором, з нею не тільки легко, але і максимально безпечно здійснювати покупки.

Ви можете здійснювати покупки на торгових майданчиках і без посередників і, але доставку краще довірити професіоналам.

Залишити заявку