Графік роботи

Прийом дзвінків за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день
Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.
Графік у святкові дні:
Київ:
31.12.21 – 04.01.22 – вихідні
06.01.22 – скорочений день до 14:00
07.01.22 – 09.01.22 – вихідні
Китай:
21.01.22-16.02.22 – китайський Новий рік, склад закритий

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта

Колонка Tmall Genie

Tmall Genie

Колонка Tmall Genie захоплює світ

РФ може стати другою державою після КНР, де найбільша платформа для глобальної торгівлі Alibaba почне реалізувати свою «розумну» колонку під назвою Tmall Genie. Незважаючи на той факт, що пристрій запущено в продаж виключно на внутрішньому ринку, обсяги продажів масштабні і займають почесне третє місце у всьому світі.

Tmall Genie конкурент «розумної» колонки «Яндекса»

І вже сайт російського Tmall оприлюднив промостраніцу для цієї самої «розумної колонки», спроектованої Alibaba.

В описі зазначено, що за допомогою даної новинки можна з легкістю здійснювати пошук у Всесвітній павутині, прослуховувати музичні треки, а також керувати новомодними системами «розумного» будинку і здійснювати замовлення товарів на Tmall. Асистент, який туди вбудований, вміє розпізнавати російську, англійську та китайську мову. Якщо ж говорити про технічні характеристики, то є інформація про вагу пристрою – близько 400 м Колонка може функціонувати і від мережі, і в автономному режимі за рахунок вбудованого акумулятора. Користувачам доступні такі інтерфейси, як:

  • Bluetooth 4.0.
  • Wi-Fi 2.4 GHz.

Крім цього доступні і такі колірні палітри, як біла і чорна.

На даний момент колонка є лімітованою серією і на неї вже діє попереднє замовлення. Але ось що стосується функції самого замовлення, то вона поки недоступна. Орієнтовно ціновий сегмент такого пристрою буде варіюватися в межах 4742 рублів.

РБК джерело пояснює, що саме РФ може виявитися другою державою, де будуть запущені в продаж Tmall Genie.

Alibaba розпочала реалізацію «розумних» колонок ще в липні 2017 року за стартовою ціною близько 4750 рублів.

Tmall Genie обладнана голосовим помічником AliGenie (на даному етапі він володіє тільки китайським). Колонка вміє виконувати різного роду команди.

Що ж стосується зовнішнього вигляду, то вона аналогічна значній більшості інших колонок – циліндр, висота якого близько 12 см. У її заснування є підсвічування.

Згідно з відомостями Strategy Analytics, четвертий квартал 2018 року вивів Alibaba в трійку фаворитів на всесвітньому ринку «розумних» колонок.

Якщо вірити прогнозам Deloitte, то вже до кінця цього року кількість активованих Tmall Genie «переступить» за 250 мільйонів. Але ось експертні аналітики Canalys вважають, що цей показник буде трохи менше – близько 208 мільйонів.

А поки що в РФ, стосовно ринку «розумних» колонок в лідерах тримається «Яндекс.Станція», але можливо в найближчому майбутньому Alibaba продасть Росії конкурента Tmall Genie. Загалом, залишається тільки почекати.

Залишити заявку