Графік роботи

Прийом дзвінків за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день
Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.
Графік у святкові дні:
Київ:
31.12.21 – 04.01.22 – вихідні
06.01.22 – скорочений день до 14:00
07.01.22 – 09.01.22 – вихідні
Китай:
21.01.22-16.02.22 – китайський Новий рік, склад закритий

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта

Доставка з Китаю може подорожчати!

Доставка з Китаю може значно подорожчати через ультиматум США

Пітер Наварро, радник Трампа з торгівлі, на засіданні Всесвітнього поштового союзу в Швейцарії

США наполягає на підвищенні зборів для Китаю з боку Всесвітнього поштового союзу ООН, в результаті доставка з Китаю може подорожчати по всьому світу. Так адміністрація Трампа намагається ускладнити китайським імпортерам реалізацію продукції, щоб створити американським виробникам більш конкурентоспроможні умови для розвитку. Це не єдине нововведення. Нещодавно було оголошено про 5% підвищення цін на поштову транспортування з Китаю з боку США. Зараз Трамп ставить питання більш жорстко, закликаючи Поштовий союз змінити умови на глобальному ринку. Якщо умова не буде задоволено, США може покинути організацію.

Що може Всесвітній поштовий союз?

Більшість наших покупців і не знали, що існує така організація, як Всесвітній поштовий союз. Вона не тільки існує, а й визначає тарифи на доставку міжнародних листів і посилок невеликого розміру (вага до 4,4 фунтів). Вони відомі як тарифи «останньої милі». США, за оцінкою місцевих перевізників, змушене доплачувати за дешеву міжнародну доставку невеликих посилок.

Згідно з існуючим положенням, Китай оплачує «термінальні збори» за нижчими і пільговими тарифами, ніж, наприклад, США. І доставляти товар іноді з Піднебесної дешевше, ніж усередині країни. Ці пільги пов’язані зі статусом Китаю як країни, що розвивається.

Чим закінчилися переговори?

Пітер Наварро, який обіймає посаду радника Трампа з торгівлі, вважає досягнуті попередні домовленості «великою перемогою» американських виробників. З боку Поштового союзу розуміють, що вихід США буде пов’язаний з великими тарифними проблемами. І вже з липня 2020 року споживачі будуть змушені платити більш високу ціну за доставку з Китаю.

У свою чергу, розвинені країни стурбовані тим, що пільги нібито країнам, що розвиваються АТР дають значні переваги щодо просування товарів на глобальному ринку. Трамп зі свого боку вже звинувачував і СОТ в тому, що вони ставлять США і Китай в нерівні економічні умови, даючи китайським виробникам виняткові комерційні можливості через статус країни, що розвивається.

Для довідки. Статус країни, що розвивається Китай отримує, в тому числі, за рівень доходу на душу населення. Розвинені країни забезпечують дохід від 12 тис. Доларів на рік. У Китаї цей показник відповідає 8690 доларів в рік.

Залишити заявку