Графік роботи

Прийом замовлень за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день (Офіс — Київ)

Найближчі вихідні г. Киев:
29.06 - вихідний день. Офіс в Києві закритий.

Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта

Компанія «Trans-Agent» є оператором морських і океанських вантажоперевезень. Діяльність компанії включає фрахтування судів в рамках транспортно-логістичних ланцюжків для доставки вантажів з / в Китай, США та інших країн. Ефективність планування перевезень забезпечена міцними партнерськими зв’язками з найбільшими судноплавними компаніями світу і кращими морськими перевізниками. Оптимальні умови контейнерних перевезень гарантують збереження будь-яких вантажів.

Працюючи з нами, Вам не потрібно утримувати відділ ЗЕД, логістики та митних брокерів. Наша команда готова зробити комплекс зазначених послуг під ключ, якісно і в обумовлені терміни.

+38 (067)499-23-21

Організація вантажоперевезень

Клієнтів компанії привертає стабільність і надійність логістичного потоку, якість обслуговування і демократична вартість транспортування по морю. Крім цього, часто, тільки використання морського транспорту може забезпечити перевезення негабаритних вантажів великої ваги. Співпрацюючи з компанією «Trans-Agent» ви можете користуватися всім комплексом послуг, які вона надає.

  1. Консолідація вантажів. Сьогодні збірні вантажі – це можливість значно економити на перевезеннях. Завдяки наявності власних складських площ в США і КНР компанія може організувати збір, зберігання і подальше перевезення різних партій товарів по одному транспортному документу. При цьому формування вантажних контейнерів на увазі дотримання всіх нормативів. Можлива вантажна комплектація від різних замовників.
  2. Фрахт судів. Фахівці «Trans-Agent» забезпечують розробку оптимального маршруту для пересування заявленого вантажу. Фрахт судна оптимальної вантажопідйомності. При необхідності можуть бути задіяні інші види транспорту в залежності від габаритів і ваги посилки (автомобільний, залізничний транспорт і рейсові літаки) для організації доставки в форматі «від дверей до дверей».
  3. Митне очищення. Персонал компанії роками напрацьовував досвід оформлення вантажоперевезень. Збором митних документів займаються кваліфіковані фахівці. При необхідності може бути організовано фізичне супровід вашого майна для контролю якості проходження митного терміналу.
  4. Страхування вантажів. Відповідальна страхування забезпечує отримання грошової виплати в разі пошкодження майна, що перевозиться замовника. Для цього «Trans-Agent» співпрацює тільки з відомими і надійними страховими компаніями. Оформлення документів бере на себе персонал компанії-вантажоперевізника.

Правильна організація перевезень з використанням морського транспорту гарантує їх максимальну швидкість. При цьому забезпечується якісна відпрацювання всіх етапів організації транспортування:

  • укладення договору і швидка підготовка необхідних документів;
  • надання контейнера і дбайлива навантаження;
  • транспортування в порт відправлення;
  • перевезення по морю в обраний порт призначення;
  • митне очищення доставленого вантажу;
  • розвантаження контейнера.

Економічність і надійність морських вантажоперевезень приваблюють багатьох українців. Компанія «Trans-Agent» є відповідальним оператором, співпраця з яким дозволяє планувати терміни доставок з Китаю, США та інших країн в Україну (30 – 60 днів).

Залиште заявку
Вкажіть ваші контакти - ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей
Залишити заявку