Графік роботи

Прийом дзвінків за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день
Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.
Графік у святкові дні:
Київ:
31.12.21 – 04.01.22 – вихідні
06.01.22 – скорочений день до 14:00
07.01.22 – 09.01.22 – вихідні
Китай:
21.01.22-16.02.22 – китайський Новий рік, склад закритий

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта

Доставка з Китаю в Україну.

Вам потрібна швидка і надійна доставка з Китаю в міста України? Довірте вибір перевіреної поштово-кур’єрської компанії Trans-Agent. Це велике підприємство, яке працює на ринку більше 10 років. Доставка вантажу з Китаю і США в Україну – основні напрямки діяльності фірми. Для наших клієнтів ми пропонуємо повний перелік послуг під ключ, включаючи митне оформлення посилок і вантажів.

Силами Trans-Agent здійснюється доставка з Китаю в Україну в режимі «door to door». У роботі ми використовуємо такі види транспорту:

  • авіапереміщення;
  • морські транспортування;
  • залізничне сполучення;
  • автомобільна доставка вантажів з Китаю.

Авіадоставка з Китаю

Trans-Agent пропонує широкий вибір номенклатури для авіадоставки, це може бути: інструменти, автозапчастини, текстиль та одяг, взуття, електроніку без батарей або акумуляторів. та інше.  . Основна частина вартості покриває оплату на транспортування вантажу з точки відправки в пункт прибуття. В облік також беруться терміни виконання (в днях) і габарити вантажу, щодо цих параметрів підбирається найбільш вигідний спосіб доставки.

Ознайомитися з деталями і задати всі питання щодо кожного варіанта відправки можна у представника компанії Trans-Agent або на сторінці послуги.

Доставка морем з Китаю

Зручне розташування складу в Гуанчжоу дозволяє консолідувати та швидко доставляти товари з Китаю морем. Морська доставка зазвичай використовується для здешевлення товару, або для доставки габаритних речей. Середній термін доставки загалом складає 60-90 днів.  Мінімальний обсяг: від 0,2м3; мінімальна вага від 50кг. Тариф на доставку морем залежить від щільності вантажу (Щільність вантажу (кг / м3) = Вага, кг / Обсяг посилок, м3).
Для точного прорахунку тарифу потрібен пакінг-лист вантажу. Переглянути всі актуальні тарифи ви зможете на окремій сторінці сайту.

Доставка товарів з Китаю на фізичну особу

Ми активно працюємо з фізичними особами, пропонуючи послуги замовлення та викупу товарів з китайських магазинів, а також його швидкого відправлення в Україну авіа та морським транспортом. Оперативна доставка з Китаю в Україну здійснюється під ключ, це означає, що всі етапи ми беремо на себе, а вам залишається тільки чекати посилку. Ви можете бути впевнені в якості замовних товарів, наші фахівці ретельно перевіряють всі деталі. Швидка доставка посилок з Китаю здійснюється авіа та морським транспортом.

Зручна карго доставка з Китаю

Для фізичних та юридичних осіб представлена ​​зручна послуга – карго доставка товару з Китаю в Україну. Це означає, що фахівці Trans-Agent беруть всі етапи роботи, займаються комплексною перевезенням і доставкою всіх товарів, а також їх офіційним митним оформленням. Для юридичних осіб ми надаємо повний пакет усіх необхідних документів. Ми з задоволенням будемо вашим постійним надійним партнером в питаннях перевезення вантажів з Китаю в Україну. Зручна і вигідна карго доставка здійснюється за договором, тому ви застраховані від усіх ризиків.

Дешева доставка з Китаю в Україну

Якщо вас цікавить швидка і недорога доставка з Китаю в Україну, ціна якої не вдарить по бюджету, вибирайте Trans-Agent. Ми працюємо без посередників, тому вартість наших послуг одна з найдоступніших на ринку.

Оперативна доставка посилок з Китаю в Україну – це не тільки перевезення з одного пункту в інший. Наші фахівці також вирішують питання, пов’язані з оформленням вантажу на митниці, контролюють вантаж і його збереження до моменту доставки до визначеного пункту призначення. Також ми пропонуємо нашим клієнтам закупівлю товару під замовлення в Китаї, перевірку іноземних постачальників. Trans-Agent має власні представництва в Китаї і США, а всі вантажі до моменту відправки зберігаються на наших охоронюваних складах, а потім перевозяться автотранспортом.

Співпрацюючи з Trans-Agent, ви можете бути впевнені в безпеці і надійності перевезення вантажу. Чи готові почати роботу з нами? Тоді заповнюйте заявку на сайті або телефонуйте нам за вказаними телефонами!

Залишити заявку