Графік роботи

Прийом дзвінків за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день
Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.
Графік у святкові дні:
Київ:
31.12.21 – 04.01.22 – вихідні
06.01.22 – скорочений день до 14:00
07.01.22 – 09.01.22 – вихідні
Китай:
21.01.22-16.02.22 – китайський Новий рік, склад закритий

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта

Сьогодні все частіше проглядається тенденція відмови від штатного підрозділу ЗЕД в компанії. І подібне рішення не викликає подиву. Мова йде не тільки про значну економію коштів на оплату послуг фахівця, але і про неможливість вирішення ним усіх поставлених завдань на найвищому рівні.

До того ж є досить дієва і ефективна альтернатива. Йдеться про аутсорсинг ЗЕД, який має на увазі залучення сторонніх фахівців для укладення угоди, її супроводу і реалізації. Важливо лише довірити його проведення надійному і перевіреного партнера, який здатний гарантувати клієнтові досягнення необхідного йому результату.

Ми готові запропонувати вам повний комплекс послуг з аутсорсингу ЗЕД. Наша команда має величезний практичний досвід і завжди домагається поставленої мети. Ми  піклуємося про своїх клієнтів і пропонуємо послуги з розумною і демократичною вартості.

Наш аутсорсинг ЗЕД – запорука процвітання і успішності вашого бізнесу.

Працюючи з нами, Вам не потрібно утримувати відділ ЗЕД, логістики та митних брокерів. Наша команда готова зробити комплекс зазначених послуг під ключ, якісно і в обумовлені терміни.

+38 (097)399-88-24

Аутсорсинг ЗЕД і його актуальність

Аутсорсинг ЗЕД – послуга, яка знаходить сьогодні все більшої актуальності і затребуваність. Вона має на увазі передачу всіх повноважень компанії з виконання ряду виробничих функцій і операцій сторонній фірмі. Саме ця фірма і займається пошуком клієнта, укладає з ним угоду, контролює доставку продукції і забезпечує угоді повну документальну підтримку.

Такий підхід має ряд безсумнівних переваг для компанії і дозволяє їй максимально зосередитися на своїй діяльності. Говорячи про головні вигоди такого аутсорсингу можна потрібно відзначити такі з них:

 • Комплексне рішення – замовлення знаходиться під пильною увагою на всьому шляху проходження з точки завантаження в точку доставки;
 • Збереження часу – немає потреби відволікатися на непрофільні завдання і можна зосередити всі зусилля на розвитку свого бізнесу;
 • Виключення ризиків – перевірка партнера перед укладанням угоди дозволяє виключити різні форс-мажорні ситуації;
 • Підвищення рентабельності – налагоджені схеми підвищують швидкість доставки продукції і виключають при цьому непотрібні і додаткові витрати.

Що ми пропонуємо

Ми готові взяти на себе всі зобов’язання по співпраці з закордонними компаніями і представляти ваші інтереси на міжнародному ринку. У нас налагоджена чітка логістична і транспортна мережа по всьому світу, а кваліфікація персоналу дозволяє нам вирішувати завдання будь-якої складності з незмінним досягненням позитивного для клієнта результату.

Комплекс реалізованих нами послуг включає в себе наступне:

 • Пошук замовників і попередні переговори з ними;
 • Висновок грамотних з юридичної позиції договорів;
 • Попередня підготовка кошторису на доставку вантажу;
 • Контроль і супровід вантажу в процесі його транспортування;
 • Оформлення всієї необхідної клієнту документації;
 • Проведення митного очищення вантажу;
 • Доставка товару за вказаною клієнтом адресою.

Доставка проводиться за форматом «door to door» і можлива будь-яким транспортом за вашим вибором. Це може бути авіа, морський або ж автотранспорт. З кожним клієнтом ми розробляємо індивідуальний формат співпраці, а це дозволяє нам не тільки скоротити терміни доставки, а й максимально знизити витрати клієнта на оформлення вантажу і його отримання.

Залиште заявку
Вкажіть ваші контакти - ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей

Вартість послуг

Ми чесні перед своїми клієнтами, а умови співпраці з нами прозорі і зрозумілі для кожного. Вартість наших послуг доступна і вигідна, а розрахунок проводиться окремо для кожної угоди, що укладається в процентному співвідношенні від загальної її суми. Ми налаштовані на тривале і продуктивну взаємодію з усіма партнерами і ніколи не займаємося «іграми» з вашими грошима. Нам можна довіряти, і ми завжди чесні і відкриті перед кожним з вас.

Звернувшись до нас, ви отримуєте в своє розпорядження професійну і згуртовану команду, яка любить свою роботу і вміє вирішувати всі виникаючі складності. Причому вирішувати з максимальною користю для клієнта і при помірних витратах з його боку. Ми активно працюємо над підвищенням рівня послуг, що надаються і прагнемо зробити кожне до нас звернення максимально приємним і вигідним для вас.

Довіртеся професіоналам

З нами ви гарантовано отримуєте для себе такі переваги:

 • Відповідальність – всі взяті зобов’язання ми виконуємо в повному обсязі і з точним дотриманням раніше обумовлених термінів;
 • Оперативність – робота проводиться нами в найкоротші терміни і без будь-яких при цьому затримок і зволікань;
 • Надійність – для нас не існує нерозв’язних задач, і ми готові впоратися з проектом будь-якої складності;
 • Доступність – вартість всього спектра реалізованих нами послуг демократична і по кишені кожному;
 • Індивідуальність – в своїй роботі ми максимально враховуємо всі побажання наших клієнтів і завжди готові пристосуватись під їхні потреби;
 • Гарантія – ми діємо виключно в рамках актуального правового поля, а це виключає для вас будь-які складнощі та небезпеки.

Вам необхідний аутсорсинг ЗЕД – надійний, ефективний і без надмірних витрат? Довірте його нам.

Залишити заявку