Графік роботи

Прийом дзвінків за телефонами:
ПН-ПТ — 10:00-18:0
СБ — НД— вихідний день
Заявки через сайт можна залишати в будь-який час.
На телефонні дзвінки відповімо тільки в робочий час.
Графік у святкові дні:
Київ:
31.12.21 – 04.01.22 – вихідні
06.01.22 – скорочений день до 14:00
07.01.22 – 09.01.22 – вихідні
Китай:
21.01.22-16.02.22 – китайський Новий рік, склад закритий

info@trans-agent.com.ua
ChinaЧас у Китаї:
Кабінет клієнта Реєстрація
Кабінет клієнта

Морські перевезення з Китаю

sea_shipsКитай – великий партнер з Азії

Інтеграція китайських виробників в міжнародну економіку набирає максимальні оберти. Інтернет наповнений відео-оглядами і рекламою дешевих китайських товарів. З безлічі пропонованої продукції кожен зможе підібрати товар по своїх потребах.

Дешево, ще не означає – погано. Тому китайські гаджети, косметика, одяг і техніка так популярні і бажані. Крім того, китайські продукти харчування цінуються за екологічні характеристики і поживну цінність.

Морські перевезення з Китаю

Найпростіший і вигідний спосіб завезти продукцію в Україну – це морська доставка з Китаю за допомогою перевізника. Існує кілька способів доставки водним шляхом:

  • Контейнерні перевезення на транспортному вантажному судні.
  • Збірні контейнерні, судноплавні перевезення різногабаритних вантажів.

Перший варіант використовують при ввезенні-вивозі великих партій. Другий є найбільш рентабельним для дрібних підприємств, індивідуальних підприємців і приватних осіб. Вам не потрібно оплачувати вартість всього контейнера, а лише за фактично займане навантажувальний місце. Таким чином в одному контейнері перевозять збірні вантажі від різних замовників. Безсумнівно, буде потрібно час на повну і рентабельну комплектацію.

Транспортно-логістичні компанії займаються документальним митним супроводом і оформленням операцій з перевезення. Це зручно і вигідно замовникам, які не володіють необхідними знаннями митного міжнародного законодавства і не мають налагоджених каналів, комунікацій для переправлення вантажів з країн Азії, США та Європи.

Модернізація парку морських перевізників

Якщо ситуація з непродовольчими товарами тривалого зберігання ясна, то з перевезенням швидкопсувних товарів не все налагоджено. Причина у відсутності спеціального обладнання. Для вирішення проблеми великі контейнерні перевізники поставили собі за мету в найближчі 2-3 роки модернізувати технічний парк. У зв’язку з цим виробляють закупівлю і установку контейнерів-рефрижераторів, оснащення спеціальними слотами для монтажу.

Така комплектація дозволить збільшити вантажні перевезення швидкопсувної продукції, серед якої: риба та морепродукти, овочі і фрукти. Спеціальне обладнання допоможе вирішити питання з доставкою акваріумний риби і екзотичних гідробіонтів. Сприятливі прогнози відкривають нові можливості для бізнесу та сприяють наповненню вітчизняного ринку різнопланової продукцією.

Залишити заявку