График работы

Приём звонков по телефонам:
ПН-ПТ — 10:00-18:00
СБ — НД — выходной день
Заявки через сайт можно оставлять в любое время.
На телефонные звонки ответим только в рабочее время.
График в праздничные дни:
Киев:
31.12.21 - 04.01.22 - выходные
06.01.22 - сокращенный день до 14:00
07.01.22 - 09.01.22 - выходные
Китай:
21.01.22-16.02.22 - китайский НГ, склад закрыт

info@trans-agent.com.ua
ChinaВремя в Китае:
Кабинет клиента Регистрация
Кабинет клиента

Авіаперевезення в жовтні 2017 б’ють рекорди

У своєму останньому аналізі 75 авіакомпаній місячні обсяги були більшими, ніж будь-коли, тоді як доходи (у євро) також досягло максимального значення.

Хоча доходи в доларовому вираженні досягли висот масштабируются в жовтні 2010-14, слід зазначити, що ціни на нафту в цей період були майже вдвічі вище, ніж вони є сьогодні, він вказав.

З відновленням шляхом протягом більш ніж року тепер, на 10% збільшується бачили раніше в цьому році пішли в минуле, але в 14-й місяць поспіль, промисловість показала рік від року (в річному обчисленні) зростання понад 5%, «легко випереджає зростання світової торгівлі», — зазначив аналітик.

Крім того, він очікує, що данні, встановлені в жовтні, майже напевно будуть порушені в листопаді.

У всьому світі обсяги в жовтні виросли на 6,9% в річному обчисленні, який, вражає, як це було з урахуванням високих показники жовтня 2016 року, була незначною у порівнянні з ростом виручки в річному обчисленні (в доларах) 20,5%.

WorldACD каже, що це було викликано, зокрема, вражаюче зростання доходу з Європи і Близького Сходу і Південної Азії, зокрема, з Індії; високий зріст обсягу з Європи, з і в Північній Америці, а також в Центральній і Південній Америці, а також більш висока вартість палива враховуючи доходи.

Аналіз з WorldACD слідує гаряче на п’ятах IATA, який побачив жовтень забезпечує надійний старт для четвертої чверті 2017 року.

З топ-20 країн походження, WorldACD зазначив вище, ніж середнє зростання обсягу в річному зіставленні в деяких районах США (Південна Атлантика + 19,1%, і Midwest + 14,4%), В’єтнам (+ 16,6%), Австралія (+ 15,9%), Японія (+ 12,3%), Великобританія (+ 10,4%), Іспанія (+ 8,6%) і Німеччина (+ 7,6%). Відставання було походженням, такі як Тайвань (-8,8%), Нідерланди (+ 1,5%), Китай Схід (+ 2,9%) та Індія (+ 3,7%).

Звертаючись до конкретних вантажних продуктів, фармацевтичні препарати користувалися великим зростанням виручки в річному зіставленні (+ 31%), завдяки здоровому збільшення обсягу на 19%, в поєднанні зі збільшенням більш ніж на 10% в врожайності (вже більше 50% вище, ніж в середньому по повітряний вантаж.

Однак події в двох найбільших товарних категоріях були розрізняються . Високотехнологічні і вразливі товари процвітали (як обсяг і прибутковість збільшилися більш ніж на 11%), а фрукти і овочі були менш затребуваний, принаймні, в порівнянні з жовтнем 2016 року.

«Їстівні вантажі» обсяг знизився на 2,5% в річному обчисленні, в той час як середня врожайність навряд чи отримали землю. Але в порівнянні з попереднім місяцем, сектор зробив дуже добре, зі збільшенням виручки на 16,3% в порівнянні з вереснем 2017 року.

Тенденція в прямих км тонні (ДТК) зростання на цей рік здається досить стабільним, аналітик продовжує. Зростання ДТК більше, ніж для кілограмів, вказує на збільшення середньої відстані між відправлення і призначення вантажів.

У жовтні 2017 року, різниця була меншою, ніж у попередні місяці (+ 6,9% в кілограмах в порівнянні з + 7,4% для DTKs), так як традиційні далекомагістральних ринки зі Східної Азії виросли менше, ніж в середньому. За рік в цілому, WorldACD очікує DTKs щоб перевищити обсяг на 1%, що свідчить про те, що ринки з більш тісними ринками продовжують зростати швидше, ніж коротші перевезення.

Оставить заявку